Servis a oprava

počítačov

Rýchlo, kvalitne a garanciou.

Výmena pevného disku PC, notebookov, počitačov

Servis a oprava počítačov v Púchove

Servis a oprava počítačov v Púchove zahŕňa komplexné riešenia pre Windows a Mac. Naši technici poskytujú diagnostiku a opravy hardvérových a softvérových problémov, vrátane výmeny poškodených komponentov a odstránenia vírusov. Zameriavame sa na rýchlu diagnostiku problémov s operačnými systémami Windows a Mac, aby sme presne identifikovali závady a navrhli efektívne opravy.

Servis a oprava počítačov v Púchove

Servis a oprava počítačov

  • Opravy hardvérových problémov
  • Softvérové problémy
  • Výmena poškodených komponentov
  • Opravy batérií a nabíjania
  • Výmena pevného disku PC

Opravy hardvérových problémov

Opravy hardvérových problémov zahŕňajú diagnostiku a výmenu poškodených častí, ako sú napríklad pevné disky, pamäť RAM, grafické karty a ďalšie. Naši technici sú odborníci na identifikáciu a riešenie hardvérových problémov pre počítače s operačnými systémami Windows aj Mac.

Softvérové problémy Windows, Mac

Softvérové problémy sú riešené prostredníctvom dôkladnej analýzy a diagnostiky. Zaoberáme sa problémami, ako sú chyby systému, spomalenie výkonu, nekompatibilita softvéru a iné. Naši odborníci na servis a opravy počítačov majú bohaté skúsenosti s operačnými systémami Windows a Mac, čo im umožňuje poskytovať efektívne riešenia pre rôzne softvérové problémy.
V prípade operačných systémov Windows sa zaoberáme aj odstránením vírusov, malware a spyware. Vykonávame komplexné skenovanie a čistenie systému, aby sme zabezpečili jeho bezpečnosť a optimálny výkon.

Výmena pevného disku PC

Výmena poškodených alebo zastaraných komponentov je súčasťou našich služieb. Ponúkame originálne náhradné diely pre počítače s operačnými systémami Windows aj Mac, čím zabezpečujeme spoľahlivé a trvanlivé opravy.

Opravy batérií a nabíjania

Opravy batérií a nabíjania pre prenosné počítače sú dôležitou súčasťou našich služieb. V prípade potreby vykonávame výmenu batérií a opravy nabíjacích portov, aby bol váš počítač plne funkčný.

Ako nám môžeš zariadenie odovzdať

A.

Odoslaním priamo na servis prostredníctvom pošty alebo kuriéra: Jaroslav Kohutiar - SELEKT, Námestie Slobody 1619/8, 020 01 Púchov.

B.

Osobne na podanie v Púchove (Námestie Slobody 1619/8, 020 01 Púchov). Aktuálne informácie o prevádzke a prevádzkových hodinách nájdete tu.

DOBA OPRAVY

V závislosti od objemu práce

SERVIS NA POČKANIE

Na otázku

CELKOVÁ CENA

Po diagnostikovaní zariadenia

Kontaktné Údaje