SERVIS

HERNÝCH KONZOLÍ, DISKOV, OVLÁDAČOV

Rýchlo, kvalitne a garanciou.

Servis a oprava herných konzol Sony a Xbox

Servis a oprava herných konzol Sony a Xbox v meste Púchov. Naši odborníci sú špecializovaní na rýchlu a spoľahlivú diagnostiku a riešenie všetkých problémov s hernými konzolami, vrátane hardvérových a softvérových porúch. Poskytujeme kvalitný a efektívny servis, aby ste mohli čo najskôr znova v plnej miere vychutnávať svoje herné zážitky.

Servis a oprava herných konzol

Diagnostika a analýza problémov

  • Pri každej oprave začíname dôkladnou diagnostikou, aby sme presne identifikovali príčinu problému.
  • Naši odborníci využívajú pokročilé nástroje a technológie na analýzu hardvérových a softvérových porúch konzol Sony a Xbox.
  • Tento krok nám umožňuje pripraviť presný odhad nákladov a časového rámca pre opravu.

Oprava hardvérových porúch

Zaoberáme sa rôznymi hardvérovými problémami, ako sú poruchy diskových mechanizmov, nefunkčné USB porty, problémy s napájaním a ďalšie. Naši technici sú odborníci na riešenie týchto ťažkostí s dôrazom na kvalitu a dlhodobú spoľahlivosť.

Oprava konzol po vode či fyzickej poškod

Ak váš herný systém utrpel fyzickú újmu alebo bol vystavený vode, sme pripravení poskytnúť opravy na úrovni. Naši odborníci majú skúsenosti s odstraňovaním následkov poškodení v dôsledku vody, pádu alebo iných fyzických vplyvov. Realizujeme dôkladné čistenie, výmenu poškodených súčiastok a testovanie, aby sme zabezpečili kompletnú opravu.

Ako nám môžeš zariadenie odovzdať

A.

Odoslaním priamo na centrálu prostredníctvom pošty alebo kuriéra: Jaroslav Kohutiar - SELEKT, Námestie Slobody 1619/8, 020 01 Púchov.

B.

Osobne na podanie v Púchove (Námestie Slobody 1619/8, 020 01 Púchov). Aktuálne informácie o prevádzke a prevádzkových hodinách nájdete tu.

DOBA OPRAVY

V závislosti od objemu práce

SERVIS NA POČKANIE

Na otázku

CELKOVÁ CENA

Po diagnostikovaní zariadenia

Kontaktné Údaje