Servis a oprava notebookov v meste Púchov

Rýchlo, kvalitne a garanciou.

Servis a oprava notebookov v Púchove

Servis a oprava notebookov

Servis a oprava notebookov v meste Púchov. Poskytujeme profesionálny servis pre všetky značky a modely notebookov. Naši skúsení technici sú pripravení riešiť rôzne problémy, vrátane hardware a software opráv. Vykonávame diagnostiku, identifikujeme a riešime poruchy, vymieňame poškodené komponenty, opravujeme chladiče, ventilátory a iné súčiastky. Zaoberáme sa tiež odstránením vírusov, obnovou operačných systémov.

servis a oprava chladenie pc, notebookov

Servis a oprava

  • Diagnostika a identifikácia porúch
  • Výmena displejov a opravy klávesníc
  • Opravy chladičov, ventilátorov a portov

Diagnostika a identifikácia porúch

Vykonávame dôkladnú diagnostiku, identifikujeme a riešime poruchy notebookov. Informujeme zákazníkov o priebehu opravy a poskytujeme odporúčania pre prevenciu ďalších problémov.

Výmena displejov a opravy klávesníc

Poskytujeme služby výmeny displejov, opravy klávesníc a nahrádzania poškodených portov. Naši odborníci sú oboznámení so všetkými druhmi notebookov a snažíme sa nájsť optimálne riešenie pre každý prípad.

Opravy chladičov, ventilátorov a portov

Vykonávame opravy chladičov, ventilátorov a iných súčiastok. Riešime problémy s napájaním a zabezpečujeme efektívne opravy za konkurencieschopné ceny.

Ako nám môžeš zariadenie odovzdať

A.

Odoslaním priamo na servis prostredníctvom pošty alebo kuriéra: Jaroslav Kohutiar - SELEKT, Námestie Slobody 1619/8, 020 01 Púchov.

B.

Osobne na podanie v Púchove (Námestie Slobody 1619/8, 020 01 Púchov). Aktuálne informácie o prevádzke a prevádzkových hodinách nájdete tu.

DOBA OPRAVY

V závislosti od objemu práce

SERVIS NA POČKANIE

Na otázku

CELKOVÁ CENA

Po diagnostikovaní zariadenia

Kontaktné Údaje