Servis a oprava

zariadení Apple

Rýchlo, kvalitne a garanciou.

Oprava mobilných telefónov iPhone Apple

Servis a oprava zariadení Apple

Servis a oprava zariadení Apple v Púchove poskytuje komplexné riešenia pre mobilné telefóny, tablety, počítače, MacBook, iMac a iPady. Naši odborníci sú zruční v diagnostike a opravách všetkých modelov Apple zariadení, aby poskytli najlepší servis pre našich klientov.

Servis a oprava zariadení AppleOprava mobilných telefónov iPhone Apple

Servis a oprava zariadení Apple

  • Oprava mobilných telefónov iPhone Apple
  • Oprava tabletov iPad
  • Oprava počítačov iMac
  • Oprava notebookov MacBook
  • Diagnostika a opravy

Diagnostika a opravy:

Naša diagnostika zahŕňa dôkladné skúmanie všetkých zariadení Apple, aby sme presne identifikovali príčiny problémov. Opravy sú vykonávané s použitím kvalitných náhradných dielov, ktoré zabezpečujú spoľahlivý výkon zariadení po oprave.

Servis a údržba:

Okrem opráv poskytujeme aj servisné služby, vrátane čistenia zariadení od prachu a odstránenia nečistôt, ktoré môžu ovplyvniť výkon. Regulárna údržba zabezpečuje dlhšiu životnosť vašich Apple zariadení.

Mobilné telefóny iPhone:

V našom servise vykonávame diagnostiku a opravy všetkých problémov s iPhone, vrátane výmeny displejov, batérií, opravy tlačidiel, reproduktorov a rôznych hardvérových a softvérových problémov. Sme odborníci na riešenie chýb systému, aktualizácií a odstránenie vírusov z iPhone.

Tablety iPad:

Poskytujeme kvalitné opravy pre iPady, vrátane výmeny displejov, batérií a riešenie problémov so softvérom. Naši technici majú skúsenosti s všetkými modelmi iPad, čo zabezpečuje presné a efektívne riešenia pre našich klientov.

Notebooky MacBook:

Pre MacBooky poskytujeme kvalitné opravy vrátane výmeny klávesníc, trackpadov, batérií a opravy hardvérových chýb.

Ako nám môžeš zariadenie odovzdať

A.

Odoslaním priamo na servis prostredníctvom pošty alebo kuriéra: Jaroslav Kohutiar - SELEKT, Námestie Slobody 1619/8, 020 01 Púchov.

B.

Osobne na podanie v Púchove (Námestie Slobody 1619/8, 020 01 Púchov). Aktuálne informácie o prevádzke a prevádzkových hodinách nájdete tu.

DOBA OPRAVY

V závislosti od objemu práce

SERVIS NA POČKANIE

Na otázku

CELKOVÁ CENA

Po diagnostikovaní zariadenia

Kontaktné Údaje